DBI 2019 odbędzie się 5 lutego 2019 r. pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”. Nadchodząca edycja Dnia Bezpiecznego Internetu zachęca wszystkich do aktywnego uczestnictwa w współtworzeniu twórczego i bezpiecznego środowiska online . Podczas obchodów DBI 2019 organizatorzy chcą podkreślić istotę współpracy pomiędzy różnymi sektorami przy wspieraniu pozytywnych zmian w sieci. Wszyscy powinniśmy angażować się w promowanie pozytywnych zastosowań internetu, promocję tolerancji oraz tworzenie kultury zrozumienia.

Co roku nasza szkoła również podejmuje liczne działania, które zmierzają do realizacji celów wpisanych w obchody DBI. Zgłosiliśmy swój udział i zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursach:

Klasy IV – VI – plakat lub prezentacja pt.: „Bezpieczny Internet”.

Klasy VII – VIII – plakat lub prezentacja „Jestem bezpieczny w sieci”.