Dnia 30 września 2020 r. z okazji Dnia Chłopaka odbył się konkurs na terenie naszej szkoły. Uczniowie klas I-IV oraz V-VIII rywalizowali w konkurencjach sportowych, zręcznościowych oraz prezentowali Jury i publiczności swoje zalety. Jury w składzie mgr Renata Smoleń – przewodnicząca, mgr Daria Niedzielska-Fuhrmann, mgr Anna Sobota, uczniowie Kacper Kościelniak i Oskar Kania wyłonili PRZEBOJOWEGO CHŁOPAKA – w kategorii klas I-IV został nim Remigiusz Dronia, a w kategorii klas V-VIII Mikołaj Zugaj. Chłopcy otrzymali dyplomy, zajadali się słodkościami i dobrze się bawili.

Wydarzenie przygotowali uczniowie klasy 7b, 8a i 8b wraz z pedagogiem szkolnym mgr Marzeną Kleszcz oraz opiekunami Samorządu Uczniowskiego klas I-III mgr Renatą Smoleń i IV-VIII mgr Dorotą Maturą.