Dzień Otwarty szkoły – sprawozdanie

7 marca po raz kolejny nasza szkoła zorganizowała dzień otwarty. Dzieci wraz z rodzicami odwiedzili naszą placówkę, gdzie mogli poznać ciekawą ofertę edukacyjną szkoły i realizowane przez nią przedsięwzięcia.  Przybyłych gości powitała dyrektor Iwona Bensaid. Następnie rozpoczęło się zwiedzanie szkoły – Każda kolorowa grupa kierowana była do poszczególnych klas tematycznych, gdzie każdy dostawał potwierdzenie udziału i zdobycie sprawności. W pracowni komputerowej odbyły się zajęcia z Programem Baltie, gdzie dzieci mogły swobodnie budować i czarować z czarodziejem Baltie. Poszukujący mocniejszych wrażeń mogli podziwiać „wybuchowe” doświadczenia chemiczne, które z powodzeniem przeprowadzili uczniowie klas VIII. Amatorów muzyki czekały zabawy z instrumentami, a w pracowni matematycznej łamigłówki matematyczne. Z kolei dla osób aktywnych odbył się pokaz sportowy.

Goście mieli okazję nie tylko zwiedzić szkołę i zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2019/2020, ale przede wszystkim zaobserwować bogate życie naszej placówki, a tym samym również miło i aktywnie spędzić czas.

Dla wszystkich gości organizatorzy przygotowali poczęstunek.