Interaktywna plansza informacyjna: Tydzień Edukacji Globalnej.

zobacz

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU KLAS VI W RAMACH PROJEKTU EDUKACJI GLOBALNEJ: „JAK MOŻESZ ZADBAĆ O NASZĄ PLANETĘ”.

wyniki

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO W RAMACH PROJEKTU EDUKACJI GLOBALNEJ ETAP II: „JESIENNE DRZEWO Z RECYKLINGU”.

wyniki

Szkolny konkurs „Jesienne drzewo z recyklingu”. Prace konkursowe uczniów klasy II b.

Tydzień Edukacji Globalnej

W ramach projektu dotyczącego Edukacji Globalnej, klasy II brały udział w szkolnym konkursie plastyczno – technicznym: „Jesienne drzewo z recyklingu”. Poniżej galeria prac uczniów z klasy II a.

Bibliotekarz szkolny mgr Daria Niedzielska Fuhrmann.

W ramach projektu z okazji Tygodnia Edukacji Globalnej pod hasłem:”To nasz świat uczyńmy go lepszym”. Uczniowie klasy III a brali udział w konkursie szkolnym: „Jesteśmy różni a jednak tacy sami – bądź tolerancyjny.”