Dzień Bezpiecznego Internetu odbędzie się 11 lutego 2020 r..

DBI 2020 odbywa się pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”. Podczas najbliższych obchodów chcemy zachęcić wszystkich do aktywnego uczestnictwa we współtworzeniu twórczego i bezpiecznego środowiska online.

11 luty 2020 r. to ważna data w kalendarzu działań na rzecz edukacji w zakresie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie. Nasza szkoła od kilku lat aktywnie włącza się do działań na rzecz świadomego korzystania z Internetu. Także tym razem wszystkich zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa w sieci oraz zajmujących się grafiką komputerową, projektowaniem i przygotowaniem ciekawych projektów, publikacji zapraszamy do konkursu pt. „Dzień Bezpiecznego Internetu: Bezpiecznie w sieci”.
Celem konkursu jest zwrócenie uwagi poszanowanie drugiej osoby, budowanie pozytywnych relacji nie tylko w świecie rzeczywistym ale także w Internecie, czyli na płaszczyźnie wirtualnej poprzez e-komunikację, e-czaty, e-naukę i e-rozrywkę itp.

Regulamin konkursu „Dzień Bezpiecznego Internetu: Bezpiecznie w sieci”. 
organizowanego w ramach Obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu – 11 lutego 2020 r.
w Szkole Podstawowej nr 27 w Sosnowcu.