12 kwietnia 2016r. trzyosobowa drużyna z klasy 3a Sylwia Kak, Nicole Mirza oraz Kacper Żychowicz reprezentowali naszą szkołę w konkursie, pt. „Bajkowa matematyka”, którego organizatorem była SP 15. Główne cele, jakie przyświecały organizatorom to rozbudzanie aktywności matematycznej dzieci, rozwijanie zainteresowań tą dziedziną nauki oraz pobudzanie inteligencji matematyczno-logicznej. Uczniowie biorący udział w zabawie indywidualnie rozwiązywali zadania matematyczne i zdobywali punkty, których suma pozwoliła wyłonić MISTRZÓW MATEMATYKI KLAS TRZECICH. Suma punktów zdobytych przez trzyosobowy zespół w I etapie zdecydowała o zakwalifikowaniu się szkoły do II etapu zabawy. 19 kwietnia odbył się II etap ,, Bajkowej matematyki”. Nasza reprezentacja zdobyła II miejsce w konkursie, a Kacper Żychowicz zdobył tytuł MISTRZA MATEMATYKI KLAS TRZECICH.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów – opiekun uczniów Renata Smoleń