W środę 2 października z inicjatywy p. Renaty Smoleń uczniowie klas IIa, IIIa, IVa  pod opieką swoich wychowawczyń odwiedzili nasz Urząd Miasta. Swój pobyt w Urzędzie rozpoczęliśmy od wizyty w Sali Sesyjnej, gdzie uroczyście przywitał  nas  Przewodniczący Rady Miasta  Pan Mateusz Bochenek  oraz Radni w osobach Pan Michał Kaźmierczak – zastępca przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego oraz Pan Piotr Dudek – zastępca przewodniczącego Komisji Gospodarki Komunalnej i Komunikacji.  Podczas „posiedzenia” uzyskaliśmy wiele ciekawych informacji o pracy Urzędu. Rozmowa z Panem Przewodniczącym Rady Miasta przebiegła w miłej i bardzo sympatycznej atmosferze. Byliśmy ciekawi na czym polega praca Pana Prezydenta, Pana Przewodniczącego, Radnych oraz innych pracowników urzędu, w związku z tym zadawaliśmy wiele pytań. Pani kierownik Rady Miasta sprawowała rolę przewodnika wycieczki oprowadziła nas po całym urzędzie tym samym przybliżając nam pracę urzędników i funkcjonowanie Urzędu. Na „trasie spaceru” znalazł się pokój ewidencji ludności. Jedną z atrakcji podczas wizyty była między innymi możliwość odwiedzenia pokoju Pana Prezydenta oraz Pana Przewodniczącego Rady Miasta. Przepięknie dziękujemy za bardzo ciekawe zajęcia edukacyjno – wychowawcze oraz upominki, które sprawiły nam ogromną radość.

galeria