PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ W NASZEJ SZKOLE

W ramach pracy zespołu do spraw promocji szkoły zorganizowano dwa spotkania.

– w dniu 27 marca z przedszkolakami (pięcio i sześciolatkami) z Przedszkola nr 47.
– w dniu 30 marca z przedszkolakami (pięcio i sześciolatkami) z Przedszkola nr 15.

W trakcie tych spotkań uczniowie klasy II b zaprezentowali przedstawienie muzyczno – teatralne, pt.: „Idzie wiosna” przygotowane przez wychowawczynię mgr Lidię Ławik. Wystąpił również zespół taneczny z klasy II d pod kierunkiem mgr Anny Giery. Spotkania upłynęły w miłej atmosferze, były okazją do integracji i bliższego poznania naszej szkoły.  Dla przedszkolaków przygotowano zdrowy poczęstunek w postaci owoców (jabłka, gruszki).

                                                                                          organizator: mgr LIDIA ŁAWIK

galeria