Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień w Samorządzie klas I – III

„Życzliwe słowa przyjaciół mogą być krótkie i łatwe do wypowiedzenia, ale ich działanie jest naprawdę wielkie.”

 21 listopada po raz pierwszy obchodziliśmy  w ramach Samorządu klas I – III  Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, aby podkreślić jak ważne dla każdego człowieka jest: potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, mówienie dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym. Był to dzień wyjątkowy pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. W klasach, na lekcjach z wychowawczyniami rozmawialiśmy na temat życzliwości oraz wybieraliśmy ucznia/uczennicę ,, Życzliwy/życzliwa dla wszystkich”, Wybrana osoba w klasie otrzyma dyplom. W klasowych plebiscytach życzliwości najwięcej głosów koleżanek i kolegów otrzymali:

Klasa Ia   Karina Bober

Klasa Ib   Szymon Auguścik 

Klasa II a Kamil Palka

Klasa II b Anna Ścieślicka

Klasa IIIa Łukasz Nowak 

Klasa IIIb Magdalena Latos

Mamy nadzieję, że pokazaliśmy, że życzliwość w naszej szkole nie jest tylko abstrakcyjnym pojęciem. Pozytywna energia, którą przekazaliśmy innym, na pewno powróci do nas ze zdwojoną siłą. Życzymy Wszystkim więcej optymizmu, serdecznego spojrzenia na drugiego człowieka, uśmiechu i radości.

 

                                                  Opiekun samorządu klas I –III mgr Renata Smoleń