dyr bensaidDyrektor szkoły
– mgr Iwona Bensaid

dyr wiewiorZastępca dyrektora
– mgr Katarzyna Wiewiór

Nauczyciele uczący w  edukacji wczesnoszkolnej   klasy: I – III

L.p Nazwisko i imię nauczyciela
1 mgr Joanna Chyćko
2 mgr Anna Giera – zajęcia rozwijające kompetencje informatyczne
3 mgr Lidia Ławik
4 mgr Elżbieta Malus
5 mgr Katarzyna Misiaszek – Cygan – zajęcia komputerowe kl. 3 a
6 mgr Ewa Nowicka
7 mgr Renata Smoleń
8 mgr Jacek Szram – religia
9 mgr Kamila Żak – j. angielski
10
11

świetlica
mgr Barbara Targowska- kierownik świetlicy
mgr Daria Niedzielska – Fuhrmann
mgr Anna Giera
mgr Katarzyna Misiaszek
mgr Dagmara Dąbrowska
biblioteka
mgr Daria Niedzielska – Fuhrmann
pedagog szkolny
mgr Marzena Kleszcz
logopeda
mgr Katarzyna Powonska

Nauczyciele uczący w klasach: IV – VIII

L.p Imię i nazwisko Przedmiot
1 mgr Bernadetta Zielińska j. polski
2 mgr Ewa Grobelny j. polski
3 mgr Iwona Siodłak j.polski
4 mgr Katarzyna Makowska matematyka
5 mgr Dorota Knitter matematyka
6 mgr Dorota Matura historia, etyka
7 mgr Jadwiga Taszakowska przyroda, biologia
8 mgr Katarzyna Wiewiór przyroda, geografia
9 mgr Kamila Żak j. angielski
10 p. Wioleta Strzecha j. angielski
11 mgr Milena Rogóż plastyka
12 mgr Katarzyna Przesmycka muzyka
13 mgr Iwona Bensaid informatyka
14 mgr Małgorzata Dudek informatyka, technika
15 mgr Małgorzata Podsiedlik wychowanie fizyczne
16 mgr Lech Wasilewski wychowanie fizyczne
17 mgr Jacek Szram religia
 18  mgr ks. Dawid Marek  religia
19 mgr Katarzyna Nessing fizyka
20 mgr Gabriela Bartczak Konkol chemia, matematyka
21 mgr Sylwia Bąbel edukacja dla bezpieczeństwa
22 mgr Renata Maciejowska język niemiecki
23 mgr Anna Sobota wychowanie do życia w rodzinie
24 mgr Barbara Hajewska Drab doradca zawodowy
25 mgr Aneta Bochenek język angielski
26 mgr Łukasz Bukowczan historia, Wiedza o społeczeństwie
27 mgr Marzena Kleszcz pedagog
28 mgr Karina Pełka wychowanie fizyczne
29 mgr Katarzyna Powonska logopeda
30 mgr Paulina Szczepanek Głębocka język angielski
31 mgr Anna Porzycka Zjawiony geografia

Wychowawstwa

klasa Wychowawca Nauczyciel wspomagający
I a mgr Lidia ławik  mgr Joanna Chyćko
I b mgr Joanna Chyćko mgr Lidia Ławik
II a mgr Renata Smoleń mgr Kamila Żak
II b mgr Ewa Nowicka mgr Elżbieta Malus
III a mgr Elżbieta Malus mgr Ewa Nowicka
IV a mgr Karina Pełka  mgr Aneta Bochenek
IV b mgr Gabriela Bartczak Konkol mgr Łukasz Bukowczan
IV c mgr Łukasz Bukowczan mgr Gabriela Bartczak Konkol
IV d mgr Aneta Bochenek mgr Karina Pełka
V a mgr Kamila Żak mgr Ewa Grobelny
V b mgr Dorota Knitter mgr Lech Wasilewski
V c mgr Katarzyna Makowska mgr Marzena Kleszcz
VI a mgr Małgorzata Podsiedlik mgr Dorota Matura
VI b mgr Dorota Matura mgr Małgorzata Podsiedlik
VII a p. Wioleta Strzecha mgr Bernadetta Zielińska
VII b mgr Bernadetta Zielińska mgr Jacek Szram
VIII a mgr Iwona Siodłak p. Wioleta Strzecha
 VIII c  mgr Małgorzata Dudek  mgr Iwona Siodłak

ROK SZKOLNY 2017 – 2018

Nr sali Opiekun Klasa
Hol
8 P. Lech Wasilewski sala gimnastyczna
I piętro
12 p. Łukasz Bukowczan IV c
13 p. Lidia Ławik I a
14 p. Elżbieta Malus III a
15 p. R. Smoleń II a
16 p. J. Chyćko I a
17 p. Ewa Nowicka II b
18 p. Aneta Bochenek IV d
19 gimnastyka korekcyjna  
I półpietro
20  p. Karina Pełka IV a
21 Oddział przedszkolny
22 szatnia, toaleta
23 p. Barbara Targowska świetlica
II pietro
24 p. Marzena Kleszcz pedagog
25 p. M. Dudek pracownia komputerowa
26 p. Dorota Matura VI b
27 p. Gabriela Bartczak Konkol  IV b
28 p. Małgorzata Podsiedlik VI a
29 p. Katarzyna Makowska V c
30 p. Wioleta Strzecha VII a
31 p. Kamila Żak V a
32 p. Dorota Knitter V b
33 p. Bernadetta Zielińska VII b
34 p. Małgorzata Dudek sala komputerowa
II półpietro
35 p. Iwona Siodłak VIII a
36 p. Daria Niedzielska – Fuhrmann biblioteka
37 p. M. Dudek VIII c