Szkolne Koło Wolontariatu zaprasza

Nauczycieli, Uczniów oraz Rodziców

do włączenia się w działania wolontariatu.

Dnia 26 października zakończyliśmy akcję zbierania kasztanów i żołędzi. Te przysmaki żubrów zostały kolejny raz zawiezione do Parku Pszczyńskiego 27 października. Zebraliśmy łącznie 324 kg kasztanów i żołędzi. Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do tej akcji.

Dnia 17 października 2018 r.  sadziliśmy cebulki żonkili w naszym ogródku szkolnym w ramach ogólnopolskiej akcji „Pola Nadziei”. Żonkile są symbolem nadziei w walce z chorobą. Poprzez udział w tej akcji będziemy zachęcać do niesienia bezinteresownej pomocy potrzebującym.

GALERIA ZDJĘĆ

Do tej pory zebraliśmy już 269 kg kasztanów i żołędzi, które 13 października zostały zawiezione do Parku Pszczyńskiego. Pobijamy rekord. Akcja nadal trwa.

GALERIA ZDJĘĆ

Nadal trwa akcja zbierania kasztanów i żołędzi dla żubrów Parku Pszczyńskiego. Dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie.

GALERIA ZDJĘĆ

Dnia 02.10.2018 r. w szkole odbył się Apel Szkolnego Koła Wolontariatu, na którym opiekun koła przedstawił Nauczycielom i Uczniom naszych wolontariuszy i zapoznał                            z harmonogramem działań zaplanowanych w październiku.