W dniu 26 czerwca 2015 roku o godzinie 900 zebraliśmy się w sali gimnastycznej, aby wspólnie pożegnać rok szkolny. Wszystkich zebranych powitała Pani Dyrektor mgr Iwona Bensaid. Uczniowie klasy szóstej przekazali sztandar szkoły uczniom obecnej klasy piątej. Pani Dyrektor z wychowawcami klas wręczała nagrody najlepszym uczniom naszej szkoły. Na zdjęciach można zobaczyć prymusów z poszczególnych klas. W tym roku uczennice ze średnią 6,00 to: Dominika Denisz i Magdalena Wyrwał z klasy VI a. Najlepszym sportowcem szkoły została Aleksandra Jacuniak również z klasy VI a. Gratulujemy wszystkim pymusom i życzymy dalszych sukcesów. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa po zakończeniu apelu w swoich klasach. Na szkolnej uroczystości było obecnych wielu rodziców, dumnych ze swoich dzieci, którzy również dostali podziękowania za pomoc i zaangażowanie w życie szkoły. Część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem p. B. Zielińskiej i p. J. Taszakowskiej zaprezentowali uczniowie klas VI dziękując nauczycielom, dyrekcji szkoły za trud włożony w nauczanie i wychowanie.

Wszystkim Uczniom i ich Rodzicom życzymy wesołych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!