WAKACJE, ZNÓW MAMY WAKACJE!

23 czerwca pożegnaliśmy kolejny rok szkolny- 2016/ 2017!

W tym celu wszyscy- dyrekcja, nauczyciele, inni pracownicy szkoły, rodzice, uczniowie  – zebrali się na sali gimnastycznej, by pożegnać mijający rok szkolny  i powitać wakacje.

Najpierw część oficjalna – powitanie zgromadzonych, poczet sztandarowy przy dźwiękach werbli, odśpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego”, przemówienie pani dyrektor mgr Iwony Bensaid i…  ukoronowanie pracy – wręczenie najlepszym uczniom (PRYMUSOM) stypendiów, nagród książkowych, dyplomów.  Zebrani nagradzali ich oklaskami. GRATULUJEMY!!!
Część artystyczną przygotowała pani Iwona Siodłak (tekst autorski)  oraz pani Anna Czarnik. Nad oprawą muzyczną czuwała pani Katarzyna Przesmycka.

Biuro podróży  „Holiday Express” przygotowało specjalne rabaty, prowizje dla prymusów. Przedstawicielka biura znalazła  też coś dla ucznia bez promocji: „Weź podróżny stary worek i butelki coli dwie ….” (H. Frąckowiak „Bądź gotowy dziś do drogi” w perfekcyjnym wykonaniu J. Miszczak). Nic nie pomogło błaganie o lepszą ofertę- „Błagam cię o więcej” (G. Hyży „O Pani). Prymusi wybrali podróż do Afryki (taniec w wykonaniu uczniów klasy II a do melodii „This time for Africa” Shakiry), potem odwiedzili Jamajkę (taniec w wykonaniu uczennic z klasy VI a do piosenki Goombay dance band „Sun of Jamaica”. Następnie pojechaliśmy do Japonii, gdzie taniec do muzyki „Beautiful Japanese Music” zaprezentowały dwie gejsze (uczennice klasy VI a). Nauczycielom, pozostałym pracownikom szkoły w celu zrelaksowania się,  odpoczynku i nabrania sił przed następnym rokiem szkolnym zaproponowano wyjazd do Indii- taniec finałowy  wykonały  uczennice  z klasy VI a i c do utworu „Jai Ho  (You Are My Destiny)”.

Wszystkim Uczniom i ich Rodzicom życzymy udanych wakacji i odpoczynku niekoniecznie w egzotycznych miejscach.
Do zobaczenia we wrześniu!

galeria