kirWiadomość o śmierci Pani Barbary Ginał. 

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Barbary Ginał. Ciągle trudno nam się z tym pogodzić. Nie ma słów, by opisać żal i współczucie, jakie w tej chwili czujemy. Jej śmierć spowodowała pustkę w sercach wszystkich, którzy ją znali. Odeszła nauczycielka  o wielkim sercu, mądra, uczciwa i szlachetna.  Barbara była dobrą koleżanką. Posiadała wiedzę i doświadczenie, które przez wiele lat nam służyły. Jej talent organizatorski, pozytywne nastawienie, humor wprowadzały zawsze pozytywną atmosferę. Będzie nam brakować tak wspaniałej koleżanki.

Niełatwo znaleźć słowa pociechy w tych trudnych dniach. Możemy jednak życzyć sił do zniesienia bólu i wyrazić nadzieję, że czas złagodzi poczucie straty. Męża i rodzinę prosimy o przyjęcie od nas wyrazów szczerego współczucia.

Z wyrazami żalu
dyrektor  i pracownicy szkoły.