Z radością informujemy, że znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Informatyczny” online. Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Z tego powodu pragniemy złożyć gratulacje wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zainteresowanie przedmiotem, zaangażowanie w naukę i ambicję.

Zgodnie z regulaminem konkursu online przyznane zostały następujące tytuły oraz dyplomy w wersji elektronicznej:
– za miejsca od I do III – tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu oraz nagroda,
– za miejsca od IV do X – tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu,
– pozostałym uczestnikom bez względu na uzyskany wynik przyznany został imienny dyplom uznania.

Mam zaszczyt poinformować, że wśród laureatów znaleźli się uczniowie z Naszej szkoły. Gratulujemy!

Wyniki
Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Informatyczny” online

w roku szkolnym 2019/2020

Kuba Czarnecki          klasa 5             23 punkty       laureat, IV miejsce w kraju

Nikola Łazarczyk       klasa 6             18 punktów    laureat,  IX miejsce w kraju

Mateusz Borzucki      klasa 7             22 punkty       laureat, V miejsce w kraju.
Ponadto uczestnik, który jednocześnie został laureatem konkursu i uzyskał najwyższy wynik w szkole otrzymuje możliwość bezpłatnego udziału w Ogólnopolskich Konkursach „Orzeł” ze wszystkich przedmiotów, do których nasza szkoła przystąpi w sesji jesiennej w roku szkolnym 2020/2021.

wyniki wszystkich uczestników

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów  – nauczyciel informatyki Małgorzata Dudek