Z radością informujemy, że znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Informatyczny” online. Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Z tego powodu pragniemy złożyć gratulacje wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zainteresowanie przedmiotem, zaangażowanie w naukę i ambicję.

Zgodnie z regulaminem konkursu online przyznaliśmy następujące tytuły oraz dyplomy:
– za miejsca od I do III – tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu oraz nagrodę,
– za miejsca od IV do VIII – tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu,
– pozostałym uczestnikom bez względu na uzyskany wynik przyznany został dyplom uznania.
Mamy zaszczyt poinformować, że wśród laureatów znaleźli się uczniowie z Naszej szkoły. Gratulujemy!

Ponadto uczestnik, który jednocześnie został laureatem konkursu i uzyskał najwyższy wynik w szkole otrzymuje możliwość bezpłatnego udziału w Ogólnopolskich Konkursach „Orzeł” ze wszystkich przedmiotów, do których nasza szkoła przystąpi w sesji wiosennej w roku szkolnym 2020/2021.

Lista z wynikami punktowymi wszystkich uczniów znajduje się w załączniku. Dyplomy dla uczestników, podziękowania dla Szkolnych Koordynatorów oraz certyfikaty dla szkół zostaną wysłane pocztą po wznowieniu zajęć stacjonarnych w szkołach.

Szkolny Koordynator Konkursu: Małgorzata Dudek