Wielkanoc to najradośniejsze święto w roku, najpiękniejsze w obrzędowym kalendarzu chrześcijańskim. Uczniowie naszej  szkoły uczestniczyli w konkursie „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna” organizowanym przez panią Małgorzatę Dudek. Poprzez tego rodzaju konkursy chcemy prezentować i kultywować tradycje związane ze Świętami Wielkanocnymi. Rozwijać kreatywność, uzdolnienia plastyczno – techniczne i wrażliwość artystyczną dzieci. Wszystkie prace były ciekawe. Trudno było wybrać te najładniejsze, jednak jak to w konkursie przyznano następujące miejsca w różnych kategoriach:

Palma Wielkanocna

I miejsce              Nikola Boratyn kl. VI c

Koszyczek Wielkanocny:

I miejsce              Nicole Mirza kl.  IV a

Stroik Wielkanocny:

I miejsce               Kamil Kwiecień kl. VI b, Bartosz Nowak kl. VI c

II miejsce             Aleksandra Wcisło kl. V a,  Jakub Górski kl. V a, Kamil Kwiecień VI b

Pisanka

I miejsce              Amelia Kupiec kl. V a, Martyna Waszczak kl. VI b,

II miejsce:           Jakub Góras kl. V a

III miejsce           Wiktoria Kowalczyk kl. IV b, Wiktoria Jakubczyk kl. VI b, Kamil Kwiecień kl. VI b

Zajączek wielkanocny

I miejsce              Mateusz Imiołek kl. VI c