Z okazji Dnia Matki, który obchodzimy 26 maja Samorząd klas I – III przygotował konkurs literacko – plastyczny.

– Uczniów klas pierwszych proszę o wykonanie pracy plastycznej ,, Portret mojej mamy”. Technika dowolna. Format A4.
– Uczniów klas drugich proszę o wykonanie pracy plastycznej „Prezent dla Mamy”.
Technika dowolna. Mile widziana praca przestrzenna..
– Uczniów klas trzecich zachęcam do wypowiedzi  w dowolnej formie literackiej zawierającej wyrażenie swojego szacunku do codziennej matczynej opieki, miłości, dbania o ognisko domowe i rodzinę, przywoływanie wspomnień z chwil spędzanych z mamą, itd. (opowiadanie, list. ).
Prace wykonujemy samodzielnie. Proszę, aby  rękopis ( napisany był pismem czytelnym) lub wydruk komputerowy oraz zdjęcia prac plastycznych należy przesłać na adres mailowy renkowal@o2.pl

Do pracy trzeba dołączyć imię, nazwisko i klasę. Prace należy przesłać do 27.05.2020 r.
Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie. Spraw mamie wspaniałą niespodziankę. Czekają nagrody.