Zima się rozpędza i temperatury spadają, woda zamarza a chęć zabawy na lodzie lub morsowanie nie maleje a nawet wzrasta. Bezpieczeństwo nad wodą jest bardzo ważne, dlatego powstał projekt „Zero jest OK – bezpiecznie nad wodą”. Jest to projekt edukacyjny i motywujący do aktywności fizycznej a przede wszystkim do aktywnego i bezpiecznego spędzania czasu nad wodą.

Lód to też woda !!!!

Nowe obostrzenia pozwalają już dzieciom przebywać na zewnątrz, dlatego Fundacja Otylii Jędrzejczak wspólnie z Płockim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym stworzyli PETARDĘ wiedzy nie tylko dla dzieci, ale także dorosłych.

Lekcja „Zero jest OK – bezpiecznie na lodzie” jest pierwszą z serii lekcji edukacyjnych, trwa 30 min a jej treść to kwintesencja przebywania nad wodą zimą i zachowania na lodzie. Dotyczy każdego z nas;)

link do filmu:    https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR0oCQ-pIxiahHpdQx2WRMsPn4wrDrLxT7uEMmCWaXIRdGoLVtpSoRFS9dY&v=TYNU4C8siu4&feature=youtu.be

plakat